^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Aktualności

Dzieci uczą rodziców

Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty poświęć trochę czasu na naukę, Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci. W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska.

Link do filmu: https://youtu.be/HxbYRBAKs7U

Korzystając z okazji przypominamy, że na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

Link do materiałów: https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

Dzień Babci i Dziadka 2020

Dnia 31 stycznia 2020 r. uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami i zaproszonymi Gośćmi zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby uroczyście świętować Dzień Babci i Dziadka. Krótki program artystyczny rozpoczęły przedszkolaki z grupy młodszej i starszej prezentując wierszyki oraz pastorałki dla swoich ukochanych babć i dziadków. Następnie wystąpiły uczennice z klasy III w przedstawieniu pt. „ O babci, wilku i kolorowych czapeczkach”, udowadniając, że babcia ma tak wielkie serce, że nawet wilka nie zostawi w potrzebie tylko opatrzy mu rany, gdy się skaleczy. Całości dopełniły życzenia dla Seniorów od uczniów z klasy I i II przeplatane wspólnym śpiewem znanych kolęd i pastorałek. Na koniec wszyscy uroczyście zaśpiewali tradycyjne „Sto lat” i wnuczęta wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie zrobione upominki, po czym zaproszeni Goście udali się na słodki poczęstunek, aby już w kameralnym gronie poświęcić kilka chwil na rozmowę.

dzie babci 2020 7 20200209 1898153253dzie babci 2020 5 20200209 2026921303

Więcej zdjęć TUTAJ

Społeczna Szkoła Podstawowa w Wólce Grodziskiej