^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wspólne świętowanie

Wspólne świętowanie

Podsumowanie projektu - "Wspólne Świętowanie"

d.png

16 grudnia 2019r. spotkaniem podsumowującym Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wólka Grodziska zakończyło projekt „Wspólne świętowanie”.

Podczas spotkania świętowaliśmy 15 lat Polski w Unii Europejskiej. Uczniowie wraz z członkami Zespołu Śpiewaczo-Obrzędowego „Leszczynka” zaprezentowali program słowno-muzyczny opowiadający jak zmieniła się Wólka Grodziska w czasie 15 lat w UE.

W nowych kolorowych sukienkach wystąpiły uczennice prezentując walca angielskiego i taniec hiszpański. Druga grupa w białych i niebieskich spódnicach i bluzeczkach zatańczyła taniec: belgijka i tarantella. Materiały na stroje i bluzeczki zakupiono ze środków projektowych. Stroje uszyły panie z Wólki Grodziskiej. Uczniowie uczyli się tańców na zajęciach tanecznych prowadzonych przez nauczycieli.

Na koniec spotkania rozstrzygnięto konkursy: plastyczny, piosenki żołnierskiej i prezentacji multimedialnej. Finaliści otrzymali nagrody i dyplomy.

Wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszenie na słodki poczęstunek.

a.pngc.jpgb.jpg

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez akademię Filantropii w Polsce oraz Fundację Fundusz Lokalny w Leżajsku – Ośrodek Działaj Lokalnie.

wspolne witowanie 3 20191218 1526820004wspolne witowanie 7 20191218 2002507194

Więcej zdjęć TUTAJ

Społeczna Szkoła Podstawowa w Wólce Grodziskiej